Cluster Sports & Technology heeft een aantal stageplekken vrij. Het is de uitgelezen kans om kennis te maken met het cluster dat een belangrijke spil is op het gebied van (Europese) sport- en beweeginnovaties, voor het betrokken netwerk en voor de ontwikkeling en uitvoering van projecten in dat domein. Naast al deze activiteiten organiseert het cluster samen met zijn partners een jaarlijkse conferentie genaamd de ELIS Innovation Summit, wat dit najaar zal plaatsvinden. Het cluster is te vinden in het SX-gebouw, aan de poort van Strijp-S. Heb jij affiniteit met sport en vitaliteit? Wil jij verder kijken dan alleen de regio? Dan zit je bij ons op de juiste plek.

Stage Communicatie

Wij zijn op zoek naar een enthousiaste en creatieve stagiair(e) die ons team wil versterken op het gebied van content creatie en event marketing. Ben jij een aanpakker die barst van de ideeën en een passie heeft voor communicatiestrategie, vormgeving en schrijven? Dan is deze stageplek iets voor jou!

Wat ga je doen?

 • Samenwerken met ons team om diverse content te creëren. Denk hierbij aan het vormgeven van de website, schrijven van teksten en het promoten en vormgeven van ons grootste Europese evenement van het jaar: De ELIS Innovation Summit!
 • Het maken van week- en maandupdates voor verschillende projecten
 • Bezoeken van projectbijeenkomsten om content te ontwerpen
 • Ondersteunen bij het maken van concept presentaties, vooral wanneer de druk hoog is bij projectmanagement

Jouw profiel

 • Je bent bezig met een HBO-studie richting communicatie of SPECO (voorkeur minimaal 2e jaars)
 • Je bent proactief en hebt een kritische blik
 • Beschikbaar voor 2-5 dagen per week
 • Ervaring met Canva
 • Affiniteit met content creatie, inclusief vormgeving, schrijven en het maken van foto’s en video’s. Let op, het is wel business to business content
 • Een echte aanpakker die zelfstandig aan de slag gaat en met eigen ideeën komt

Wat bieden wij?

 • Je werkt in een dynamische en op innovatie gerichte onderneming in de sport- en vitaliteitsbranche
 • Een inspirerende werkomgeving met ruimte voor eigen inbreng en initiatief
 • De mogelijkheid om praktijkervaring op te doen in een groeiend en innovatieve omgeving
 • Een plek waar je niet alleen op nationaal niveau werkt maar op Europees niveau

Stage (online) Marketing

Als stagiair online marketing heb je focus op de volledige klantreis, van het bewustzijn van onze impact tot aan het vertalen van een storyline naar een nieuwe website. Je denkt sociale campagnes uit en spart met de communicatiemedewerkers over de juiste advertentie opmaak. Je zal hierbij voornamelijk een grote rol spelen bij het organiseren en vermarkten van ons grootste, jaarlijkse evenement: De ELIS Innovation Summit. Hierbij zullen er (sport)professionals vanuit heel Europa samenkomen om geïnspireerd te raken door verschillende relevante thema’s op het gebied van gezondheid en vitaliteit.

Jouw belangrijkste taken en verantwoordelijkheden op een rijtje:

 • Het uitvoeren en ontwerpen van sociale media strategieën
 • Uitdenken en mee ontwerpen van de nieuwe website
 • Tot uitvoer brengen van marketingcampagnes van ons jaarlijkse evenement, De ELIS Innovation Summit

Jouw profiel

 • Je bent bezig met een HBO-studie richting (sport)marketing, communicatie of commercieel (voorkeur minimaal 2e jaars)
 • Je hebt affiniteit met online marketing
 • Je bent leergierig en hands on
 • Je hebt affiniteit met ontwerpen
 • Je bent proactief en hebt een kritische blik
 • Je bent 2-5 dagen per week beschikbaar

Wat biedt Cluster Sports & Technology jou?

 • Je werkt in een dynamische en op innovatie gerichte onderneming in de sport- en vitaliteitsbranche
 • Een inspirerende werkomgeving met ruimte voor eigen inbreng en initiatief
 • De mogelijkheid om praktijkervaring op te doen in een groeiend en innovatieve omgeving
 • Een plek waar je niet alleen op nationaal niveau werkt maar op Europees niveau

Interesse?

Stuur dan je CV met motivatiebrief vóór 15 augustus naar: ilse.vanderheijden@sportsandtechnology.com of kom een keer langs op ons kantoor!

↓